خطرات خوردن آلوئه ورا
آیا خوردن آلوئه ورا خطر داد؟
۱۳ آذر, ۱۴۰۱
بعد از خوردن قهوه
بعد از خوردن قهوه چه بخوریم؟
۱۳ آذر, ۱۴۰۱
نمایش همه

حضور نیوورا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی

حضور نیوورا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی

تولیدکننده فرآورده های تخصصی آلوئه ورا، نیوورا با سبدی از محصولات نوشیدنی های خالص آلوئه ورا با طعم های طبیعی انواع میوه های خوشمزه، انواع پودر های آلوئه ورا، ژل، پالپ و عصاره آلوئه ورا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در مشهد شرکت نمود.

 

نیوورا در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی

حضور حضور نیوورا در نمایشگاه صنایع غذایی مشهد که در مورخ ۸ الی ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار شد، میزبان فعالان و برندهای مطرح در صنایع غذایی و نوشیدنی های کشور بود.

پودر عصاره آلوئه ورای نیوورانیوورا، پودر عصاره آلوئه ورا را که برای اولین بار در کشور موفق به تولید آن شده، در این نمایشگاه رونمایی کرد. این پودر که از ژل خالص و پایدار آلوورا (آلوئه ورا) تهیه می شود به عنوان ماده اولیه مهم در کارخانجات غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی که محصولات آلوئه ورا را تولید می کنند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

نوشیدنی دوست داشتنی نیوورا

آبمیوه های طبیعی آلوئه ورای نیوورا، با استقبال بسیار خوبی در نمایشگاه از جانب مردم و بازدیدکننده ها روبرو شد.

در تولید این نوشیدنی های طبیعی، از کشت تا فرآوری آلوئه ورا از هیچ ماده شیمایی و نگهدارنده استفاده نمی شود. این نوشیدنی ارگانیک فاقد شکر و شیرین کننده آن عسل طبیعی و قند میوه است و برای اینکه هر کسی با هر ذائقه ای از خواص بی نظیر آلوئه ورای خالصی که در این نوشیدنی استفاده شده است، بهره ببرد، نیوورا، نوشیدنی آلوئه ورا را با طعم طبیعی میوه های خوشمزه تولید می کند.

آبمیوه آلوورانوشیدنی آلوئه ورای نیوورا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *